Blerona vishet thjeshtë dhe ngushtë, belin e saj të hollë do ta kishin lakmi edhe modelet

Blerona Zeqiri, është njëra nga moderatoret më të pëlqyera në vendin tonë.

Ani pse profesionin e saj e nisi në radio, ajo për publikun u bë e njohur që kur u bë pjesë e ekranit, shkruan ORAinfo.

Blerona, për vite me radhë është përballur me një mbipeshë.

E kohëve të fundit ajo ka humbur shumë peshë.
Këtë e dëshmon me se miri postimi i fundit nga moderatorja bukuroshe.

E veshur ngushtë dhe thjeshtë, beli i hollë i Bleronës merr gjithë vëmendjen.

Këtë turp po ta dëshironin edhe modelet. Ajo po shkëlqen në këtë imazh. /ORAinfo/

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey