Blerona Zeqiri ndahet nga i dashuri?

Moderatorja Blerona Zeqiri ndahet nga i dashuri?

Ka kohë që moderatorja, Blerona Zeqiri përmes intervistave të ndryshme ka konfirmuar se është në lidhje.

Ajo shprehej mjaft e lumtur dhe e përmbushur, shkruan lajmi.

Mirëpo moderatorja befasoi me postimin e fundit në rrjetin social Instagram.

“Të gjitha zonjat beqare”, ishte mbishkrimi i Blerones.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey