FAQELAJME

Gjira vjen në Kosovë, shikoni si e pret nëna e saj

Gjira Kajtazi është këngëtarja që para pak viteve ishte tejet aktive në skenën muzikore shqipare. Ajo…

SMART PUBLISHER

Kjo është dhurata që Besi dhe Xhensila i bënë vajzës për ditëlindje

Dje, vajza e Bes Kallakut dhe Xhensila Myrtezajt festoi ditëlinjden. Ajka dje ka mbushur 2 vite,…

SMART PUBLISHER

Me vello dhe e rregulluar bukur, ‘Bahari’ publikon imazhet me të bukura nga dita kur u bë nuse

Është ndër aktoret me të njohura në Shqipëri. Gaye Turgut dhe Deniz Evin për publikun shqiptar…

SMART PUBLISHER

Kosnett pas bisedës me Gucatin: Do të merremi më shumë me veteranët e UÇK-së

Ambasadori amerikan në Prishtinë, Philip Kosnett, ka biseduar me kreun e OVL – UÇK-së, Hysni Gucati.…

SMART PUBLISHER

Kanë kaluar tri orë, po vazhdon intervistimi i Thaçit në Hagë

Thaçi akoma duke u intervistuar në Hagë. Kanë kaluar tri orë prej kur presidenti Hashim Thaçi…

SMART PUBLISHER

Pamje nga Klinika Infektive, brenda mureve ku shërohen dhe vdesin pacientët me koronavirus

Kosova po ballafaqohet me përhapjen e koronavirusit. Dhomat e Klinikës Infektive të Qendrës Klinike Universitare të…

SMART PUBLISHER

AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey