“Bomba” të reja në YouTube, me kë flet Gruevski në telefon…(VIDEO)

Në dy video, që sipas kohës që tregohet në YouTube, janë publikuar pasditen e sotme, dëgjohet zëri i ish kryeministrit Nikolla Gruevski dhe biznesmenit Jordan Orce Kamçev.

Me gjasë nuk bëhet fjalë për përgjim telefonik, por për bisedë të incizuar./Almakos

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey