Bora bëhet gati për “Prime”, grimerja e bën atë si “loçkë”

Bora Zemani, vazhdon të jetë njëra nga personazhet më të përfolura.

Ajo udhëheq emisionin e dashurisë “Përputhen”, me të cilin bëri bujë të madhe, shkruan ORAinfo.

Por, lidhja e saj me Donald Veshaj vazhdon që edhe sot e tutje të përmendet, ani pse dyshja në fjalë ka kohë që kanë konfirmuar ndarjen.

Bora, tani gjithë vëmendjen e saj e ka te puna e saj, derisa sot është grimuar dhe rregulluar për Prime.

Ka qenë vet ajo që ka postuar një foto, ku vëmendje merr grimi i saj i rëndë./ORAinfo/

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey