Bora bën ndryshimin e papritur në pamje

Bora bën ndryshimin e papritur në pamje.

Moderatorja ka lënë pa fjalë me veprimin e fundit

Moderatorja e njohur shqiptare Bora Zemani ka bërë një ndryshim drastik në dukje.

Ajo u ka thënë “lamtumirë” flokëve të gjata, me të cilat e kemi parë tash e një kohë të gjatë në “Përputhen”.

Bora i është rikthyer stilit të vjetër të flokëve, teksa u shfaq në rrjete sociale duke prerë me duar të saj flokët.

Moderatorja dukej shumë e vendosur për këtë vendim teksa kishte marrë gërshërët në duar dhe po priste flokët.

Mundesia me shume...
Pamje me shume...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey