Bora dhe Donaldi kapen bashkë në Jug, nisen me gomone për…

Tashmë nuk ka më dyshime që Bora Zemani dhe Donald Veshaj janë rikthyer bashkë.

Fotot e publikuara nga JOQ e vërtetojnë më së miri, ku shihet dyshja që po kalon pushimet bashkë, ku nuk mungojnë as familjarët.

Bora shihet në kafe me vëllain e saj dhe vëllain e vogël të Donaldit.

Po ashtu fansat i kanë fotografuar edhe në det kur largohen me gomone në ndonjë nga plazhet e jugut.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey