Bora dhe Semi shfaqen krahë njëra tjetrës, ky detaj merr vëmendjen

Bora Zemani është emri më i komentuar i javëve të fundit.

Ajo qëndroi në heshtje pas trekëndëshit të formuar Bora-Donald-Beatrix.

Por pas kësaj, ajo filloi postimet e saj në instagram dhe morri veten.

Edhe pas daljes së mikeshës së saj më të ngushtë Semi, ajo vazhdoi të kalojë momente të mira bashkë me të.

Së fundi Semi ka publikuar një video ku shihet në krahë të Borës.

Por ajo që vërehet është se Borën nuk e kemi parë në atë gjendje pothuajse kurrë.

Duke kënduar Semi edhe Bora provon t’i bashkangjitet asaj, por si duket ja ka prishur edhe më shumë.

Të dyja së bashku duke buzëqeshur kanë kaluar momente të bukura me njëra tjetrën.

Pamje:

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey