Bora “dorëzohet”, me këtë detaj tregon se i është rikthyer Donaldit

Ajo është njëra nga personazhet më të komentuara.

Moderatorja e njohur, Bora Zemani e cila ndonëse nuk e pranoi publikisht u konfirmua se iu rikthye lidhjes me Donald Veshajn.

Kështu të paktën qarkulluan foto edhe nga pushimet së bashku të dy.

Detaje të reja rreth kësaj dhe jo vetëm, ajo i shpalosi sot.

Në një intervistë me Arjan Konomin, i cili e ngacmoi se a ka pasur raste kur e ka menduar situatën e saj me Donaldin, teksa ishte duke e moderuar emision, ajo u përgjigj me ‘po’.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey