Bora ndryshon komplet me grimin e fundit, ‘llajneri’ i saj mori tërë vëmendjen

Bora Zemani është njëra ndër moderatoret më të njohura dhe më të dashura për publikun.

Është emisioni “Përputhen”, që atë e bëri shumë të njohur, përcjell ORAinfo.

Bora është shumë aktive edhe në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar disa fotografi, ku mori vëmendjen me grimin shumë të veҫantë./ORAinfo/

Bora Zemani është njëra ndër moderatoret më të njohura dhe më të dashura për publikun.

Është emisioni “Përputhen”, që atë e bëri shumë të njohur, përcjell ORAinfo.

Bora është shumë aktive edhe në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar disa fotografi, ku mori vëmendjen me grimin shumë të veҫantë./ORAinfo/

AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey