Bora ngatërron një konkurrente në “Për’puthen” me Beatrixin

Beatrix Ramosaj dhe Bora Zemani tashmë janë mjaft të njohur për publikun shqiptar e që ato shpreshherë kanë qenë në qendër të vëmendjes, përcjell Reporteri.net.

Atmosfera e krijuar me aktorin, Donald Veshaj i cili ishte banor i “Big Brother VIP” bëri që Trixa dhe Bora të komentohen shumë.

Ndërkaq, së fundmi moderatoja e njohur e “Për’puthen”, e ka përmendur këngëtaren, ku ishte duke udhëhequr “Për’puthen”.

Ndjekësit e Borës dhe Trixës e kanë vërejtur një detaj të tillë, anipse ky ishte një moment apo lapsus i moderatores shqiptare.

“Në komentet që pamë në puntatën e djeshme, kemi ende për të parë nga takimi i Rrushes dhe Trixë…, Kristos”, tha Zemani.

Moderatorja ka ngatërruar emrin e Kriston dhe Trixës gjë që është vërejtur menjëherë nga ndjekësit e saj nëpër rrjete sociale.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey