Bora zbardh Brezovicën (VIDEO)

Rënia e temperaturave gjatë ditëve të fundit ka bërë që në disa vise malore të Kosovës të ketë reshje të borës.

Ueb-faqja brezovica.info në llogarinë e saj në Facebook e ka publikuar një video ku mund të vërehet se Brezovicën e ka zbardhur bora.


153 dëshmitarë në procesin kundër Thaçit dhe të tjerëve


Prokuroria e Gjykatës Speciale ka kërkuar që të ketë masa mbrojtëse për disa prej dëshmitarëve që janë pjesë e rastit Read more


Tronditëse: Dyshohet se burri nga Ferizaji e abuzoi seksualisht djalin e vëllait


Një person rreth moshës 33-vjeçare nga Ferizaj është arrestuar mesditën e së shtunës në Ferizaj. Ai po dyshohet se ka Read more

The post Bora zbardh Brezovicën (VIDEO) appeared first on ShqipMedia.

Mundesia me shume...
Pamje me shume...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey