Bora Zemani jep lajmin e keq për adhuruesit e ‘Për’puthen Prime’

Bora Zemani jep lajmin e papritur për “Për’puthen Prime”

“Për’puthen Prime” transmetohet çdo të shtunë.

Por si duket “Për’puthen Prime” i ka ardhur fundit.

Pas 30 javësh transmetim çdo të shtunë, mbrëmë ishte puntata e fundit e këtij sezoni.

Këtë e ka bërë të ditur vetë moderatorja e emisionit, Bora Zemani përmes një postimi që ajo ka bërë në rrjete sociale.

“Qe prej 2 tetorit kemi qene bashke çdo te shume ne mbrëmje me shume përballje e surpriza dhe sonte, pas 30 javësh, shihemi ne “Per’puthen Prime” te fundit për këtë sezon!”, ka shkruar moderatorja shqiptare më e përfolur.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey