Bora Zemani jep lajmin e papritur: Që prej 2 Tetorit…

Pas 30 javësh, “Përputhen Prime” i ka ardhur fundi.

Mbrëmjen e djeshme ishte puntata e fundit për këtë sezon.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë moderatorja Bora Zemani, me anë të një postimi në rrjete sociale.

“Qe prej 2 tetorit kemi qene bashke cdo te shune ne mbremje me shume perballje e surpriza dhe sonte, pas 30 javesh, shihemi ne “Per’puthen Prime” te fundit per kete sezon!”, ka shkruar ajo.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey