Bora Zemani jo vetëm moderatore, ky është profesioni tjetër që i shkon shumë

Bora Zemani është një nga moderatoret më të famshme të momentit. Ajo momentalisht është duke moderuar emisionin më të shikuar në Shqipëri dhe jo vetëm, atë ku të rinjtë shkojnë për të gjetur partnerin e jetës e për t’u bërë të famshëm, fjala është për “Për’puthen”.

Bukuroshja është shumë aktive në rrjete sociale, ku ndan shpesh imazhe nga jeta profesionale dhe personale gjithashtu.

Sot ajo ka publikuar një video, ku shihet duke prerë vet flokët e saj. Pra, Bora përveç moderimit që e bën në mënyrën më të mirë, qenka talente edhe në fushën e parukerisë.

Mundesia me shume...
Pamje me shume...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey