Bora Zemanin futet në “Big Brother” – shikoni si reagon Donaldi

Moderatorja sonte po qëndron në shtëpi.

Bora Zemani ka ardhur të takohet me shoqen e saj, këngëtaren Semi Jaupaj.

Ndërkohë, moderatorja, Arbana Osmani tregoi se Bora tashmë është në shtëpi dhe reagimi i Donaldit ishte epik.

Ndryshe, do presim dhe shohim se çka do ndodh mes saj dhe Semit.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey