Brazili kompletohet, i bashkohet edhe Marquinhosi

Përzgjedhësi i Brazilit, Tite ka pasur të gjithë futbollistët për herë në parë në dispozicion për seancën stërvitore të mërkurën mbrëma. I fundit që iu bashkua në stërvitje Brazilit, ishte mbrojtësi Marquinhos.

Brazili po përgatitet në Torino për Kampionatin Botëror, përpara se të niset drejt Katarit të shtunën.

Brazili konsiderohet si njëri prej favoritëve kryesor për të triumfuar në Kupën e Botës që nis të dielën.

Është pjesë e Grupit G dhe ndeshjen e parë në këtë turne do ta luajë më 24 nëntor kundër Serbisë. Gjithashtu, do të përballet edhe me Zvicrën e Kamerunin në fazën e grupeve.

Fituesi i pesë titujve të botës, Brazili këtë vit po e kërkon trofeun e parë në dy dekada.

Përzgjedhësi i Brazilit, Tite ka pasur të gjithë futbollistët për herë në parë në dispozicion për seancën stërvitore të mërkurën mbrëma. I fundit që iu bashkua në stërvitje Brazilit, ishte mbrojtësi Marquinhos.

Brazili po përgatitet në Torino për Kampionatin Botëror, përpara se të niset drejt Katarit të shtunën.

Brazili konsiderohet si njëri prej favoritëve kryesor për të triumfuar në Kupën e Botës që nis të dielën.

Është pjesë e Grupit G dhe ndeshjen e parë në këtë turne do ta luajë më 24 nëntor kundër Serbisë. Gjithashtu, do të përballet edhe me Zvicrën e Kamerunin në fazën e grupeve.

Fituesi i pesë titujve të botës, Brazili këtë vit po e kërkon trofeun e parë në dy dekada.

Loading...