Brenda 50 vjetorit ekstravagant të Jennifer Lopez [VIDEO]

Këngëtarja Jennifer Lopez ka festuar 50 vjetorin e saj të lindjes, së bashku me të fejuarin e saj dhe 250 të ftuar, në një festë private, në Miami.

Jennifer dukej e mrekullueshme në çdo detaj duke festuar së bashku me të ftuarit, ku sigurisht nuk mungonin dhe shumë figura të njohura, si Dj Khaled dhe Ashanti, të cilët kënduan së bashku në këtë ditë të rëndësishme për këngëtaren.

Ajo ishte e shoqëruar nga i fejuari i saj Alex Rodriguez, i cili e surprizoi me një makinë, Porsche GT3 të vitit 2019.

Festa përfshinte një darkë të kuruar në detaje, e plotësuar me lule orkide në mes të tavolinave, dhe një tortë e stërmadhe.

https://insajderi.com/wp-content/uploads/2019/07/640x360_MP4_7166594832793975365.mp4

The post Brenda 50 vjetorit ekstravagant të Jennifer Lopez [VIDEO] appeared first on Gazeta Online INSAJDERI.

Loading...Behu pjese e LAJME.mk , kliko LIKE fanpage ne facebook me posht!
Nga LAJME.mk July 26, 2019 10:08 am ne ShowBiz. ne link https://lajme.mk/?p=147207
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen Lajme.mk prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne email [email protected] lajme.mk ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit