Brenda festës “babyshower” të Genta Ismajlit

Ka tashmë disa muaj që aludohet për një shtatzëni të mundshme.

Por vetëm tani, këngëtarja e njohur ka pranuar se është shtatzënë.

Siç raportohet, Genta Ismajli është në pritje të dy binjakëve.

Ndërkaq, ajo ka organizuar një “babyshower”, ku ka mbledhur familjarët dhe miqtë e saj.

Ndryshe, këngëtarja shqiptare ka disa vite që është e lidhur me biznesmenin nga Turqia, Huseyin Usta

Mundesia me shume...
Pamje me shume...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey