Brenda shtëpisë luksoze ku jeton Adelina Tahiri me burrin e saj 50 vjeçar

Këngëtarja shqiptare, Adelina Tahiri, është duke shijuar jetën martesore.

Ajo dhe bashkëshorti i saj ka disa vite që janë prindër të një djali që e pagëzuan me emrin, Jon.

Së fundi, janë publikuar disa foto të vilës ku çifti janë duke jetuar.

Kjo vilë luksoze mori gjithë vëmendjen e ndjekësve dhe u komentua mjaft shumë.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey