Brenda shtëpisë luksoze të Cristiano Ronaldos

Cristiano Ronaldo është gati të bëhet fqinjë me yllin e UFC-së, Conor McGregor, pasi vuri në dukje një vilë pushimi prej 1.4 milion eurosh në Spanjë.

Legjenda portugeze e futbollit, e cila aktualisht luan për Juventusin, ka blerë një vilë luksoze në Marbella me katër dhoma gjumi për t’ia shtuar perandorisë së tij prej 29 milionë eurove.

Futbollisti 34-vjeçar, i cili llogaritet se ka një pasuri prej 401 milionë eurove dhe nënshkroi kontratë me Nike në vitin 2016 me vlerë 880 milionë eurove, është i famshëm për shpenzimet ekstravagante.

Këngëtarët bullgarë vjedhin këngën e Noizy-t me Varrosin
Këngëtarët bullgarë vjedhin këngën e Noizy-t me Varrosin

Vila ka pamje drejt Mesdheut dhe ka një fushë golfi dhe ka palestër private, kinema dhe pishina “pafundësisht”.

McGregor do të mirëpresë ardhjen e Ronaldos, dyshja që kanë stërvitur së bashku në të kaluarën dhe janë miq të mirë.

Ndryshe, sulmuesi edhe në sezonin e ri futbollistik do ta shohim në fanellat e bardhezinjve italian.

Këngëtarët bullgarë vjedhin këngën e Noizy-t me Varrosin
Këngëtarët bullgarë vjedhin këngën e Noizy-t me Varrosin

Këngëtarët bullgarë vjedhin këngën e Noizy-t me Varrosin
Këngëtarët bullgarë vjedhin këngën e Noizy-t me Varrosin

Këngëtarët bullgarë vjedhin këngën e Noizy-t me Varrosin
Këngëtarët bullgarë vjedhin këngën e Noizy-t me Varrosin

Këngëtarët bullgarë vjedhin këngën e Noizy-t me Varrosin
Këngëtarët bullgarë vjedhin këngën e Noizy-t me Varrosin

Këngëtarët bullgarë vjedhin këngën e Noizy-t me Varrosin
Këngëtarët bullgarë vjedhin këngën e Noizy-t me Varrosin

Këngëtarët bullgarë vjedhin këngën e Noizy-t me Varrosin
Këngëtarët bullgarë vjedhin këngën e Noizy-t me Varrosin

Këngëtarët bullgarë vjedhin këngën e Noizy-t me Varrosin
Këngëtarët bullgarë vjedhin këngën e Noizy-t me Varrosin

The post Brenda shtëpisë luksoze të Cristiano Ronaldos appeared first on Gazeta Online INSAJDERI.

Loading...Behu pjese e LAJME.mk , kliko LIKE fanpage ne facebook me posht!
Nga LAJME.mk July 30, 2019 3:36 am ne ShowBiz. ne link https://lajme.mk/?p=147697
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen Lajme.mk prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne email [email protected] lajme.mk ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit