Breshëri plumbash në Gjermani, 6 persona të vdekur

Sharing is caring!

Kush e përhapi virusin vdekjeprurës? Dyshimet e mëdha për virusin kinez, doli nga…

Kush e përhapi virusin vdekjeprurës? Dyshimet e mëdha për virusin kinez, doli nga…

6 persona raportohet se kanë humbur jetën dhe disa të tjerë kanë mbetur të plagosur si pasojë e të shtënave me armë zjarri në qytetin gjerman të “Rot am See”.

Sipas mediave të huaja, të shtënat u regjistruan në një ndërtesë pranë një stacioni hekurudhor.

Policia tha se sipas të dhënave të para, dyshohet se ka një lidhje midis të dyshuarit dhe viktimave. Nuk dihet ende identiteti i agresorit.

Sharing is caring!

Loading...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey