Bujar Osmani për Artan Grubin: Është duke bërë punë të jashtëzakonshme, është punëtor i madh! (VIDEO)

Ministri i Punëve të Jashtme, Bujar Osmani sonte në emisionin Click Plus ka folur për bashkëpunimin me ministrat shqiptar të qeverisë Kovaçevski.

I pyetur se si e njeh Zv/kryeminitrin e parë Artan Grubin ai u shpreh se Grubi është duke bërë punë të jashtëzakonshme dhe se Grubi është një ndër punëtorët më të mdhej.

“Është duke bërë punë të jashtëzakonshme, është punëtor i madh” u shpreh Osmani.

VIDEO: https://fb.watch/dDs6G8TXaF/

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey