Burri i saj 50 vjeçar do ta këtë vështirë të përmbahet, kaq provokuese është veshur Adelina

Këngëtarja e njohur shqiptare, Adelina Tahiri është njëra nga yjet e estradës që shfaqet shumë atraktive me veshjen dhe bukurinë e saj.

Por, ajo shumë shpesh është kritikuar për ndërhyrjet e saj të shumta në fytyrë, përcjell ORAinfo.

Kësaj here Adelina ka publikuar disa foto ku shfaqet përvëluese.

E veshur ngushtë dhe provokuese, gjoksi i Adelinës gati po shpërthen.

Kësaj pamje do ta këtë vështirë t’i rezistojë burri i saj, biznesmeni 50 vjeçar nga Maqedonia e Veriut.

Për më tepër shikoni fotot e këngëtares shqiptare… /ORAinfo/

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey