Burri kërcënon gruan dhe djalin me pushkë gjuetie

Werner – Liverpool, ndodh e papritura

Burri kërcënon gruan dhe djalin.

Policia e Kosovës ka arrestuar një person në Çikatovë të Gllogocit.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull K-Shqiptari, pas një mosmarrëveshje ka sulmuar fizikisht gruan dhe djalin e tij viktimat K-Shqiptar, po ashtu i dyshuari në dorë kishte marr armën e gjuetisë të cilën e posedonte pa leje”, thuhet në raport policor.

Viktimave ju është ofruar tretmani mjekësor, ndërsa me urdhër të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje.

SMART PUBLISHER

AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey