Burri nga Prizreni thotë se gruaja e rreh vazhdimisht, e raporton rastin në Polici

Burri nga Prizreni e raporton gruan në Polici, thotë se rreh vazhdimisht.

Një burrë nga Prizreni ka raportuar në polici se bashkëshortja e tij e rrah në vazhdimësi.

Përmes raportit 24 orësh, Policia ka bërë me dije se palët janë intervistuar dhe se me vendim të prokurorit, rasti vazhdon në procedurë të rregullt.

“Prizren 26.05.2021-02:30. Viktima mashkull kosovar ka raportuar se bashkëshortja e tij e dyshuara femër kosovare në vazhdimësi është duke i shkaktuar dunë fizike dhe psikike ndaj tij. Palët janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit rasti vazhdon në procedurë të rregulltë”, njofton Policia.

Mundesia me shume...
Pamje me shume...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey