Burri shet bileta për funeralin e të dashurës së tij

I dashuri i Paula Williamson, e cila vdiq tragjikisht, po përpiqet të shesë bileta për shumën 500 paund për funeralin e saj.

Paula, e cila trazoi mediat për martesën e saj me Charles Bronson – i burgosuri më i dhunshëm i Britanisë – u gjet e pajetë në shtëpinë e saj.

Dyshohet se ajo vdiq nga mbidoza. Tani i dashuri i saj Peter Jones, 53 vjeç, është përpjekur të shesë “bileta” për 500 paund për funeralin e saj.

Shoferi i kamionit tha se e ka takuar Paulën disa muaj para vdekjes së saj dhe po mendonin për martesë, përcjell gsh.

Ai kontaktoi një numër organizatash të lajmeve duke garantuar qasje në varrim në këmbim të parave.

Një burim tha: “Ky djalë është përpjekur të marrë para për vdekjen e saj. Është i sëmurë”.

Lëviz me 280.6 km/orë mbi një biçikletë (Video)

Loading...Behu pjese e LAJME.mk , kliko LIKE fanpage ne facebook me posht!
Nga LAJME.mk August 19, 2019 11:36 am ne Kurioz. ne link https://lajme.mk/?p=148554
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen Lajme.mk prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne email [email protected] lajme.mk ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit