Bushi nderon futbollistin e kombëtares shqiptare, Jasir Asani

Shkup, 20 tetor – Zëvendësministri i Punëve të Brendshme, Nazim Bushi ka mirëpritur në zyrën e tij futbollistin nga Shkupi, Jasir Asani tashmë një nga ikonat e ndeshjeve të fundit dhe historike të kombëtares shqiptare në futboll. “Djemtë tanë, modest e të përkushtuar, patriot e profesionist në punën e tyre... The post Bushi nderon futbollistin e kombëtares shqiptare, Jasir Asani first appeared on Agjencia Zhurnal.mk..

tetor 20, 2023 - 23:40
 0  6
Bushi nderon futbollistin e kombëtares shqiptare, Jasir Asani

Shkup, 20 tetor – Zëvendësministri i Punëve të Brendshme, Nazim Bushi ka mirëpritur në zyrën e tij futbollistin nga Shkupi, Jasir Asani tashmë një nga ikonat e ndeshjeve të fundit dhe historike të kombëtares shqiptare në futboll. “Djemtë tanë, modest e të përkushtuar, patriot e profesionist në punën e tyre...

The post Bushi nderon futbollistin e kombëtares shqiptare, Jasir Asani first appeared on Agjencia Zhurnal.mk..