Butrint Imeri: “Kjo këngë ka qenë ngjarje nga jeta ime personale, më ka prekur shumë”

Butrint Imeri është një ndër këngëtarët e preferuar të estradës shqiptare, ku dallohet dhe për tekstet e shumta romantike. Por a janë ato një frymëzim nga jeta e tij personale? Cila këngë ka qenë histori e këngëtarit?

Për “Prive” ai është shprehur: “Xhanëm” ka qenë një këngë që më ka prekur dhe mua vetë shumë. Është një këngë që më ka prekur dhe ka diçka në lidhje me mua. Çfarë ka pas? Po unë kam pasur lidhje, sene kshu…”

Ndërkohë, ai ka sqaruar edhe njëherë të gjithë zërat në lidhje me raportin e tij me moderatoren, Kiara Tito që u shfaq dhe në klipin e fundit të tij:

“Jo nuk jam në lidhje, shumë i sigurtë. Ma bëjnë shpesh këtë pyetje, po s’është e vërtetë. Vetëm se del me një femër, nuk do të thotë që e ke të dashur.”

The post Butrint Imeri: “Kjo këngë ka qenë ngjarje nga jeta ime personale, më ka prekur shumë” appeared first on Gazeta Online INSAJDERI.Behu pjese e LAJME.mk , kliko LIKE fanpage ne facebook me posht!
Nga LAJME.mk July 30, 2019 3:36 pm ne ShowBiz. ne link https://lajme.mk/?p=147818
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen Lajme.mk prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne email [email protected] lajme.mk ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit