Capital T do të realizoj ëndrrën e tij me koncert në Tiranë

Artisti Capital T për shumë vite pjesë e tregut muzikor, ka zbuluar në Instagram datën kur ëndrra që ka pasur që në fillimet e karrierës së tij do të realizohet. Kjo ëndërr konsiston me realizimin e një koncerti recital për fansat e tij.

Mori patentën në moshën 29-vjeçare, por Bebe Rexha ka një hall tjetër
Mori patentën në moshën 29-vjeçare, por Bebe Rexha ka një hall tjetër

Capital T ka zgjedhur kryeqytetin e Tiranës për të organizuar këtë concert me datë 19.09.19. Ai premton se kjo do të jetë një datë e paharrueshme, si në kujtesen e tij ashtu dhe në kujtesen e fansave.

Në videon e tij e postuar në Instagram, Capital T zbulon se si do të jetë e ndërtuar edhe skenografia e koncertit. Gjithçka duket të jetë e kuruar deri në detaje. Artisti thekson se kjo ëndërr e tij po bëhet realitet për shkak të dëshirës, punës dhe vullnetit të një prej skuadrave më të mira.

Mori patentën në moshën 29-vjeçare, por Bebe Rexha ka një hall tjetër
Mori patentën në moshën 29-vjeçare, por Bebe Rexha ka një hall tjetër

The post Capital T do të realizoj ëndrrën e tij me koncert në Tiranë appeared first on Gazeta Online INSAJDERI.Behu pjese e LAJME.mk , kliko LIKE fanpage ne facebook me posht!
Nga LAJME.mk July 31, 2019 4:55 pm ne ShowBiz. ne link https://lajme.mk/?p=148072
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen Lajme.mk prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne email [email protected] lajme.mk ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit