Capital T thotë se rrjetet sociale janë qesharake, sepse njerëzit harrojnë që ne i njohim se si janë në jetën reale

Capital T vazhdon të jetë shumë aktiv në rrjetet socilale.

Dhe, kështu edhe postimet e tij marrin vëmendje.

Së fundmi, Capital T në storie në Instagram ka shkruar se njerëzit harrojnë se njihen në jetën e përditshme derisa shfaqin një jetë të pa vërtetë në rrjete sociale.

“Rrjetet sociale janë kaq qesharake, sepse njerëzit harrojnë që ne i njohim ata në jetën reale”, ka shkruar Kapo teksa e ka shoqëruar postimin me emotikona duke qeshur.

Mundesia me shume...
Pamje me shume...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey