“I fiksuar pas fëmijëve dhe pornos”/Edhe asistenti e tradhton Michael Jackson (FOTO)

Asistenti për të një kohë të gjatë i Michael Jackson ka zbuluar hijet që fshihen pas…

Loading...

Befason pedagogia, mban 3 orë në shpinë fëmijën e studentit

SHBA- Një profesoreshë në SHBA ka mbajtur për 3 orë në shpinë foshnjën e një studenti,…

Loading...

Ekzekutohet truproja personale e mbretit të Arabisë Saudite (Fotot)

Televizioni shtetëror në Arabinë Saudite ka lajmëruar se një nga truprojet kryesore të mbretit të Arabisë…

Loading...

Rudi Giuliani dhe hetimi për shkarkimin e Presidentit Trump

Ka qenë një rrugë e gjatë dhe e çuditshme për Rudy Giulianin, prokurorin e vendosur që…

Loading...

Presidentja ia merr këngës në OKB (VIDEO)

Presidentja e Kroacisë, Kolinda Grabar Kitaroviç e ka shfrytëzuar vizitën e saj në New York, ku…

Loading...

“Po zbuloj shije të reja”/ Përgatiste receta me kanabis, arrestohet shefi i njohur i kuzhinës (FOTO)

Një shef iu njohur kuzhine është vënë në pranga nga autoritetet e rendit në Sicili, nën…

Loading...

Vra dy fëmijët e saj, nëna monstër trondit gjykatën: Do vrisja dhe 4 të tjerë (Fotot)

Gjykata e Anglisë i ka dhënë dënimin me burgim të përjetshëm një mamaje për vrasjen e…

Loading...

Skandali në “Ibiza” që tronditi Austrinë, Kurz kërkon të rizgjidhet kancelar

Në zgjedhjet parlamentare të së dielës, ish-kancelari austriak, Sebastian Kurz kryeson sondazhet. Skandali i ish-partnerit të…

Loading...

Aksident dramatik/ Autobusi përplaset me kamionin, 36 të vdekur dhe 36 të plagosur

Një aksident automobilistik i ka marrë jetën 36 personave në Kinë, ndërsa 36 të tjerë janë…

Loading...

Sulltani mashtron keq missin rus/ E bëri myslimane për t’u martuar, por i bën gjëmën (Foto)

Ish-missi rus, martesa e së cilës me Mbretin e Malajzisë dështoi kur ishte në muajin e…

Loading...

Tmerr në det/ Merr flakë trageti me 538 pasagjerë (Foto)

Një traget me 538 pasagjerë në bord ka marrë flakë në portin e Igumeincës. Mediat greke…

Loading...

Doni të flini me fantazmat? Ja hoteli i “mallkuar” ku mund të shkoni (FOTO)

Në Amerikë ka nisur punën ai që quhet hoteli më i mallkuar në botë. Pas një…

Loading...

Përdhunime, terror dhe 93 ‘Rolls Royce’/ Çfarë ndodh brenda guruve të Indisë (Foto)

Makina luksoze, terapi nudo dhe abuzime seksuale. Të gjitha këto ndodhin brenda sektit të guruve të…

Loading...

Momente dramatike/ Policia thyen xhamin e “Audi-t” luksoz dhe nxjerr zvarrë shoferin (FOTO)

Një skenë tipike për filma është regjistruar në Britani. Pamjet e publikuara tregojnë se si policia…

Loading...

Italia “çohet peshë” për klimën, një milion të rinj në sheshe:  “Na shkatërruat mushkëritë!”

Një milion të rinj kanë mbushur 180 sheshe të Italisë në mbështetje të aksionit për klimën,…

Loading...