Me gjarprin që po shkonte më tej, ai vendos të futet brenda (Video)

Ky është momenti kur një piton gjigant afrikan tentoi të hipte mbi një automjet diku në…

Loading...

Fermerët italianë sfiduan të martën sekretarin amerikan të Shtetit Mike Pompeo (Video)

Fermerët italianë sfiduan të martën sekretarin amerikan të Shtetit Mike Pompeo lidhur me kërcënimet që vijnë…

Loading...

Një karrocë në “Chicago’s O’Hare International Airport” të hënën ka dalë jashtë kontrollit dhe gati sa nuk ka goditur aeroplanin (Video)

Një karrocë në “Chicago’s O’Hare International Airport” të hënën ka dalë jashtë kontrollit dhe gati sa…

Loading...

Ky është momenti tronditës kur një punonjës i pakënaqur dukej se hakmerrej për shefin e tij (Video)

Ky është momenti tronditës kur një punonjës i pakënaqur dukej se hakmerrej për shefin e tij…

Loading...

Një fëmijë është tradhtuar nga qeni i familjes së tij (Video)

Derisa po luanin në një park n, një fëmijë është tradhtuar nga qeni i familjes së…

Loading...

Por nganjëherë ndodh që thjesht të ofendojnë ndjeshmërinë vizuale të njerëzve (Video)

Rrokaqiejt mund të jenë të diskutueshëm për shumë arsye, pavarësisht nëse ato ndryshojnë një peizazh të…

Loading...

Në Amerikë ka nisur punën ai që quhet hoteli më i mallkuar në botë

Në Amerikë ka nisur punën ai që quhet hoteli më i mallkuar në botë. Pas një…

Loading...

Kishin rezervuar prej 12,000 dollarësh për dy javë nuk ekzistonte

Një çift britanik që fluturuan në Ibiza u tmerruan kur zbuluan se apartamenti që kishin rezervuar…

Loading...

Dhe magjia e saj në qiell mbi Laplandin finlandez

Në Finlandë, ndodh jo rrallë që qielli të ngjyroset me të gjelbër dhe njerëzit të mund…

Loading...

Një pasagjer ka bërë veprimin më të pazakontë gjatë një fluturimi me avion (Video)

Një pasagjer ka bërë veprimin më të pazakontë gjatë një fluturimi me avion. Ajo hapi derën…

Loading...

Shikoni një video nga një moment qesharak se si klientët nuk largohen nga lokali pa ngrënë ushqimin e porositur (Video)

Tërmeti i ditës së shtunë terrorizoi banorët e disa qyteteve të Shqipërisë. Për shkak të lëkundjeve…

Loading...

Ka bërë ulje të detyrueshme, këtë të mërkurë, për shkak se një prej pasagjerëve të fluturimit kishte ngecur në banjo

Një fluturim i United Airlines ka bërë ulje të detyrueshme, këtë të mërkurë, për shkak se…

Loading...

Një grua që thotë se është e ndjeshme ndaj valëve të WiFi,

Një grua që thotë se është e ndjeshme ndaj valëve të EWiFi, ka shpenzuar qindra dollarë…

Loading...

Një këshill lokal në veri të Italisë ka anuluar një gjobë të shqiptuar për një migrant nigerian, pasi kishte pastruar rrugët pa leje

Një këshill lokal në veri të Italisë ka anuluar një gjobë të shqiptuar për një migrant…

Loading...

Nëse përgatitni turshi apo dëshironi të përdorni ambalazh qelqi për dekorim të amvisërisë

Nëse përgatitni turshi apo dëshironi të përdorni ambalazh qelqi për dekorim të amvisërisë, nuk duhet të…

Loading...