Foshnja lind 11 javë pas binjakes

Një nënë, e cila ka mitër të rrallë, ka përjetuar mrekullinë që i ndodh shumë pak…

Loading...

Peshkaqeni gjigant befason njerëzit në det (Video)

Sheen dhe Serena Colbert, vëlla dhe motër, ishin duke u argëtuar në një varkë afër Cape…

Loading...

Videolojën e vjetër në dyqan, zbulon se ajo tani vlenë 13 mijë dollarë

Duke gërmuar nëpër rraqet e shtëpisë, mund të gjesh objekte që me kalimin e kohës kanë…

Loading...

Çuditen pushuesit, kapet peshkaqeni në Vlorë

Ata që kishin zgjedhur bregdetin e Vlorës për të pushuar janë habitur teksa kanë parë një…

Loading...

Hapni dyert se po vijnë krushqit, dasma e veçantë e organizuar në Kinë – pamjet po bëjnë xhiron e botës

Krushqit në fushat e orizit. Kjo është dasma më e veçantë që mund të keni parë…

Loading...

27 orë në ashensor, shpëton falë verës!

Një grua në Padova të Italisë mbeti e bllokuar për 27 orë në një ashensor. Ajo…

Loading...

I shpenzoi dy euro për tiketën që i solli 209 milionë euro (Video)

Fituesi më i madh në historinë e lotarisë italiane SuperEnaloto është bërë kryelajm i mediave italiane,…

Loading...

Nëna hedh pelenën në det, autoritetet mbyllin gjithë plazhin (Video)

Një video virale ka bërë që autoritetet të marrin masa ekstreme e të mbyllin një plazh…

Loading...

Çudirat nuk mbarojnë Në Plazhet Shqiptare! Turistit i japin Kupon Tatimor se shkon në WC

Çudirat nuk mbarojnë Në Plazhet Shqiptare! Turistit i japin Kupon Tatimor se shkon në WC Ka…

Loading...

Erik Lloshi djeg sonte shaminë e beqarit, momentet pikante nga ceremonia

Këngëtari i njohur Erik Lloshi, kurorëzon kete te diele në martesë dashurinë me partneren e tij…

Loading...

Turqit promovojnë automjetin fluturues, ja si duket?

Kompania turke “Bajkar” për prodhimin e dronëve ka promovuar prototipin e automjetit të parë fluturues, që…

Loading...

Po bie numri i lindjeve në Shqipëri, shifra shqetësuese

Lindjet dhe shtesa natyrore e popullsisë vijojnë të shënojnë rënie në Shqipëri ndërkohë që studiuesit vlerësojnë…

Loading...

Bëhuni gati, këto janë ndryshimet fundamentale që do sjellë Instagram-i

Platforma e të rejave të fundit në Instagram mund të pësojë një ndryshim rrënjësor së shpejti.…

Loading...

Lajm i mirë për përdoruesit e ‘Samsung’-ut

Google është afër plasimit të modalitetit të errët për shfletuesin ‘Chrome’ tek përdoruesit e ‘Android’, sipas…

Loading...