ShowBiz

Bebe Rexha e thotë hapur: Jam e egër në shtrat, nuk aktroj

Artistja shqiptare e famshme ndërkombëtarisht, Bebe Rexha, shpesh bënë bujë në media me deklaratat e saj. Këtë herë, këngëtarja e hitit “I’m a mess” ka treguar se ajo nuk përgënjeshtron orgazma, sepse ajo është “e egër në shtrat”. Rexha ka folur hapur për këtë temë në një intervistë për Radio House Radio në Beats 1, duke thënë se nuk është një tip që i përgënjeshtron orgazmat e saj, sepse nëse nuk është “e lumtur”, ajo do të sigurohet që edhe partneri i saj ta kuptojë këtë. “Dëgjo, kam qenë në situata ku më besoni, personi është i mrekullueshëm, por vetëm, pjesa e krevatit …jo aq e kënaqshme…ai nuk arrin në cakun kyç”, ka thënë artistja shqiptare me famë ndërkombëtare. Më pas ajo është pyetur nga kolegu i saj Jax Jones, i cili gjithashtu ishte i ftuar në emision: “Dëgjova një statistikë që në thelb thotë 40 përqind e femrave aktrojnë sikur kalojnë në orgazëm. A do të thonit se kjo është një përvojë që keni pasur?”. Ndërkohë, 29-vjeçarja është përgjigjur: “Sinqerisht, unë jam e egë..

Read More »

Çmimi marramendës i unazës së aktores hollivudiane

E pranishme në eventin “Comic Con” , aktorja e njohur Scarlett Johansson nuk ka mundur të mbulojë unazën e saj e cila i habiti të gjithë me shkëlqimin dhe sigurisht me çmimin marramendës .Unaza u krijua nga Taffin’s James de Fivenchy, që është nipi i themeluesit të Givenchy, Hubert de Givenchy. Rrethi vetë është ngjyrë kafe e çelët, ndërsa diamanti 11-karatësh. E gjitha kushton $400,000 sipas një eksperti që foli për Page Six. Për një person normal, një diamant i madh është 2.4 karatë. Merreni vetë me mend sa i madh është guri. Scarlett dhe Colin u lidhën në 2017-n, edhe pse kanë më shumë se 10 vjet që njihen. Ata konfirmuan romancën në ceremoninë e çmimeve Emmy në 2017-n dhe tani po planifikojnë një dasmë bashkë. The post Çmimi marramendës i unazës së aktores hollivudiane appeared first on Gazeta Online INSAJDERI.

Read More »

Kështu dukeshin të famshmit shqiptarë kur ishin në gjimnaz

Disa janë bërë të famshëm që në kohën e gjimnazit, ndërsa disa të tjerë se si dukeshin kur ishin të rinj i kemi parë pas famës. VIP-at shqiptarë të cilët me kalimin e viteve janë bërë nostalgjikë për kohën kur nuk ishin të famshëm, nuk kanë hezituar të publikojnë foto kur kanë qenë më të vegjël në moshë. Shumica prej tyre sot gëzojnë një jetë shumë të mirë e të suksesshme dhe domosdo me kalimin e kohës kanë pësuar ndryshime si në stil ashtu edhe më pamje. Më poshtë do ju sjellim disa imazhe se si dukeshin vip-at kur ishin në gjimnaz. The post Kështu dukeshin të famshmit shqiptarë kur ishin në gjimnaz appeared first on Gazeta Online INSAJDERI.

Read More »

Dua Lipa sërish me foto provokuese, pozon në të brendshme para pasqyrës

Këngëtarja Dua Lipa po vazhdon të jetë shumë e përfolur në media, veçanërisht për jetën e saj private. Lidhja e saj me Anwar Hadid, ka bërë që bukuroshja me prejardhje nga Kosova të përfundojë në titujt e të gjitha gazetave ndërkombëtare. Dua është shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale, përmes së cilave ndan me fansat imazhe të ndryshme nga përditshmëria e saj. Së fundmi, Lipa mori vëmendjen e fansave me një imazh mjaft provokues të publikuar në rrjetin social Instagram. Duke pozuar me bikini të zeza para pasqyrës, Dua i la pak vend imagjinatës, ndërsa vuri në pah linjat e saj atraktive të trupit. “Vala e të nxehtit”, ka shkruar artistja në mbishkrimin e kësaj fotografie, duke e dëshmuar më shumë se kurrë se po e ka nxehtë me këtë paraqitje. Dua përndryshe në pak se dy javë do të jetë prezente në Prishtinë, për të ndjekur nga afër festivalin “Sunny Hill”, që zhvillohet në datat 2, 3 dhe 4 gusht. View this post on Instagram heatwave A post shared by Dua Lipa (@dualip..

Read More »

195 milionë shikime “Qingji” i Pëllumb Hajdarit

Ju kujtohet Pëllumb Hajdari që një kohë pati rrëmbyer zemrat e të gjithëve më këngët e tij për fëmijë. Çdo këngë e Pëllumbit bëhej hit dhe pritej shumë mirë. Por ka një kohë të gjatë që Pëllumbi nuk ka publikuar projekte muzikore. Edhe pse Pëllumbi nuk është më aktiv në muzikë, këngët ë tij dëgjohen akoma mjaft shumë. Kënga tij më e dëgjuar është “Qingji” e cila ka arritur një numër mjaft të madhe të shikimeve në “Youtube” duke kapur 195 milionë shikime. The post 195 milionë shikime “Qingji” i Pëllumb Hajdarit appeared first on Gazeta Online INSAJDERI.

Read More »

Pasi i dështoi Shakira, Agim Bahtiri po përgatitet për koncertin e Unikatilit

Kryetari i komunës së Mitrovicës, Agim Bahtiri ka vizituar sot sradiumin “Adem Jashari” ku pritet të mbahet koncerti i Unikatilit. Ndonës Bahtiri para ca muajsh kishte thënë se në Mitrovicë do ta sillte Shakirën për të mbajtur një koncert sipas tij në urën e Ibrit, nuk e bëri një gjë të tillë. Megjithatë, Bahtiri duket mjaft i kënaqur me organizimin e koncertit të ri, skena për të cilin tashmë është në përfundim e sipër. Kujtojmë se koncerti i parë i Unikkatilit në Kosovë ishte mbajtur në vitin 2012 në Prishtinë, ku morën pjesë mijëra veta. Parashihet që në këtë koncert numri i pjesëmarrësve të jetë shumë më i madh, pasi që Viktor Paloka i njohur me emrin artistik si Unikkatili, do ta përmbyll karrierën muzikore pikërisht me koncertin e 27 korrikut në Mitrovicë. The post Pasi i dështoi Shakira, Agim Bahtiri po përgatitet për koncertin e Unikatilit appeared first on Gazeta Online INSAJDERI.

Read More »

Reperi i njohur i “Babastars” bëhet për spital

Reperi i njohur, Cozman ndodhet në spital. Nëpërmjet një postimi në Instagram, Cozman ka treguar se nuk është mirë me shëndet dhe se ndodhet në spital. “Kohët e vështira do i zbulojnë gjithmonë miqtë e vërtetë. Do rikthehem së shpejti”, ka shkruar Cozman në foton ku duket se ndodhet në një spital në Londër. The post Reperi i njohur i “Babastars” bëhet për spital appeared first on Gazeta Online INSAJDERI.

Read More »

Bleona Qerreti reagon pasi Instagram i heq pëlqimet

Artistja shqiptare me famë botërore, Bleona Qerreti, e cila aktualisht po jeton në Amerikë, ka thënë se nuk e ka ditur se Instagram me update’in e ka hequr opsionin Like. Pasi mori lajmin ajo ka reaguar me entuziazëm duke thënë “That’s amazing and fantastic” – “Kjo është mahnitëse dhe fantastike”. Bleona e ka quajtur si gjëja më e mirë në botë sepse shumë artiste në Instagram hedhin postime në Instagram pa asnjë lajm apo të re dhe marrin vëmendjen e publikut në bazë të pëlqimeve. Ndër të tjerash ajo ka folur edhe për “dashurinë” e jetës së saj. “Qeni Jonny, është dashuria e jetës simë”, ka shtuar Bleona. The post Bleona Qerreti reagon pasi Instagram i heq pëlqimet appeared first on Gazeta Online INSAJDERI.

Read More »

Tuna vjen tërheqëse në fotot e fundit në Instagram

Këngëtarja shqiptare, Tuna Sejdi, tash e një kohë ka nisur turneun e saj të koncerteve anembanë trojeve shqiptare. Bukuroshja është mjaft e kërkuar, ndërsa po pushton zemrat e publikut pothuajse në çdo vend. E njëjta nuk kursen që të ndajë me fansat fotografi dhe video të ndryshme, e cila vjen çdo herë e më në formë. View this post on Instagram A post shared by TUNA (@tunasejdi) on Jul 23, 2019 at 11:45am PDT Këngëtarja 34-vjeçare së fundmi ka realizuar një set të veçantë fotografik, teksa vjen mjaft tërheqëse në të kuqe. Ajo po ashtu është duke e shijuar suksesin e albumit të saj të fundit “Fortuna”, deri në publikimin e ndonjë projekti të ri. Tuna përndryshe i është kthyer koncerteve pas një kohe të gjatë, pasi i ishte përkushtuar më shumë familjes. The post Tuna vjen tërheqëse në fotot e fundit në Instagram appeared first on Gazeta Online INSAJDERI.

Read More »

Aktorja e serialit “La Casa de Papel” do të donte ta kishte emrin Tirana

Aktorja që luan personazhin e Nairobit në “La Casa de Papel” do të donte të quhej me emrin e kryeqytetit shqiptar. “La Casa de Papel” është shndërruar tashmë në një prej serialeve më të ndjekura në mbarë botën, shkruan lajmi.net. Kjo telenovelë po ndiqet madje edhe nga shqiptarët të cilët tani kanë mundësinë ta shohin edhe sezonën e tretë të saj e cila u publikua së fundmi. E veçanta e serialit janë emrat e personazheve grabitës, të cilët janë nofka me emra të kryeqyteteve të famshme të botës. Një nga personazhet, Nairobi (kryeqyteti i Kenias në Afrikë), nëpërmjet një videoje të publikuar ka treguar se do të donte ta kishte emrin e kryeqytetit shqiptar, Tiranës. The post Aktorja e serialit “La Casa de Papel” do të donte ta kishte emrin Tirana appeared first on Gazeta Online INSAJDERI.

Read More »

Veshja skandaloze e Fjolla Morinës në koncertin në Skenderaj të mbushur me fëmijë

Këngëtarja Fjolla Morina është paraqitur me një veshje tepër provokative në një koncert që është mbajtur në Skenderaj. Këngëtarja kosovare, ka kënduar në sheshin “Adem Jashari” të Skenderaj ku të pranishëm ishin qindra qytetarë. Por, ajo ka pasur të veshur një veshje tepër provokative, pasi që ka qenë e veshur në kilota derisa ka bërë skena seksi para një numër të madh të fëmijëve në këtë koncert. Këngëtarja ka kënduar disa nga këngët e saj hite, kurse ende nuk dihet se kush e ka organizuar koncertin në Skenderaj. The post Veshja skandaloze e Fjolla Morinës në koncertin në Skenderaj të mbushur me fëmijë appeared first on Gazeta Online INSAJDERI.

Read More »

Keisi reagon pas lajmeve për tradhtinë e Stresit

Kesi ka reguar pas lajmeve t cilat akn qarkulluar n media për tradhëtinë nga Stresi. Kjo nuk është hera e parë që çifti ndahet e pajtohet dhe duket se as Stresi dhe as Keisi nuk kanë ndërmend të ndalen as këtë herë. Reperi ka sqaruar publikisht të gjitha lajmet se ai ishte parë në shoqërinë e femrave të tjera, duke u shprehur se ishin vetëm fanse dhe mes tyre s’kishte asgjë më shumë. Në Instastoryn e saj, Keisi hodhi një thumbim për reperin, ku shkruante: “Unë nuk mbaj mëri, unë kujtoj faktet.”- duke lënë të kuptohet se diçka ka bërë Stresi, që e ka mërzitur vajzën. Megjithatë, mbetet ende të presim për ‘thumbime’ të tjera, që të mësojmë si vazhdon historia e çiftit më të përfolur të momentit. The post Keisi reagon pas lajmeve për tradhtinë e Stresit appeared first on Gazeta Online INSAJDERI.

Read More »