Më në fund Aida Doҫi zbulon fytyrën e të fejuarit, e njihni të gjithë ju

Këngëtarja kosovare Aida Doҫi u bë e njohur fal këndimit ‘live’ që është mjaftë i rrallë

SMART PUBLISHER

Pas arrestimit të Gucatit e Haradinajt, vjen reagimi nga Leonora Jakupi

Leonora Jakupi është një këngëtare shumë e dashur për publikun. Ajo u bë pjesë e skenës

SMART PUBLISHER

Qeveria lejon aktivitetet sportive në hapësira të mbyllura dhe të hapura

Masat e reja ndaj Covid-19, lejohen aktivitetet sportive në hapësira të mbyllura dhe të hapura. Sporti

SMART PUBLISHER

Hakan Calhanoglu zbulon sekretin e sukseseve të fundit te skuadra e Milan

Calhanoglu zbulon sekretin për suksesin te Milan. Hakan Calhanoglu ka zbuluar sekretin e sukseseve të fundit

SMART PUBLISHER

Edhe ky lojtar bashkohet listës së lëndimeve te Manchester City

Edhe një tjetër lojtar i bashkohet listës së lëndimeve te skuadra e Manchester Cityt. Nuk po

SMART PUBLISHER

Festë e madhe për ditëlindjen e parë të vajzës së Ermalit, e gjithë vëmendja tek Ariana

Ermal dhe Ariana Fejzullahu janë padyshim një prej çifteve më të përfolura në publik. Ata janë

SMART PUBLISHER

Elita vishet në fustan të ngushtë, e gjithë vëmendja tek barku i saj

Moderatorja, Elita Rudi, është një prej emrave më të përfolur në publik. Ajo është shumë e

SMART PUBLISHER

Lola sapo doli nga frizeri, do ta lë pa fjalë Dautin me këtë pamje

Lola Haradinaj është një emër tejet i përfolur në mediet rozë. Ajo është gruaja e politikanit

SMART PUBLISHER

Arilena na prezanton me dy fustana shumë të veҫantë, kaq e bukur dhe unike po duket ajo

Arilena Ara është ndër këngëtaret më të dashura për publikun. Ajo do ta përfaqësonte Shqipërinë në

SMART PUBLISHER

Vjehrra e lë nën ‘hije’ Elitën, po duket si nuse e veshur në të kuqe

Lirije Gjikolli është nëna e reperit të njohur, Gjiko. Ajo gjithashtu është vjehrra e Elita Rudit,…

SMART PUBLISHER

Gresa e Besiana dalin së bashku për kafe, pareho ang hitsura sa tinuod nga mga babaye

Besiana Behluli është vajza e këngëtarës së njohur të muzikës popullore, Shkurte Fejzës. Ajo u bë

SMART PUBLISHER

Anita e Ramushit sapo pranoi një dhuratë shumë të ëmbël, tan-awa ang iyang reaksyon

Anita Muҫaj është gazetare shumë e njohur në vendin tonë. Përveç me profesionin e saj, Anita

SMART PUBLISHER

Lulja i ngjyros flokët me të kuqe, nuk do ta njihni me këtë pamje

Lirimi dhe Lulja janë ҫifti më i njohur shqiptar në Instagram. Ata kanë shumë ndjekës, gikan sa…

SMART PUBLISHER

Me barkun e rrumbullakosur e veshur e tëra në të bardha, Learta po duket si princeshë

Learta Jakupi vazhdon të jetë një prej emrave më të përfolur në publik. Si gjithmonë janë

SMART PUBLISHER

Qëndresa e Labi nisen për dasmë, zonja ‘mahniti’ të gjithë me këtë fustan të ngushtë

Ajo është e njohur për publikun si bashkëshortja e moderatorit, Labinot Gashit. Është fjala për Qëndresa

SMART PUBLISHER

AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey