Çfarë bëri Arta që u dobësua kështu

Si u dobësua kështu Arta Bajrami.

Artistes së kahmotshme i është vënë së fundi në dyshime fiziku i saj, shkruan Kosovarja.

Siq shihet në fotografitë para disa javës është më e mbushur sa i përket linjave trupore derisa së fundi po shihet një ndryshim drastik.

Me postimin e imazheve të fundit vërehet qartë se artistja ka humbur mjaft shumë peshë.

A mundet për pakë kohë të theksoj kaq shumë linjat apo është efeket i ndëryrjeve të filterave mbetet të shihet në paraqitjet e radhës së saj.

Këngëgtarja po merë vëmendjen me këto dukje elegante dhe mjaft unike, por çfarë fshihet pas saj mbetet të shihet.

Mundesia me shume...
Pamje me shume...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey