Çfarë mendimi ka vajza e vogël e Teutës për vajzat

Teuta është aktore e cila gjithmonë del në përkrahje të vajzave dhe këtë mund ta vëreni shumë lehtë.

Së fundmi në llogarinë e saj Instagram ka shpërndarë një video ku edhe vajza e saj e vogël shpreh mendimin, shkruan kosovarja.

Kaq mirë e ka edukuar Teuta, saqë prej tani të dijë vlerën e vajzave dhe të rritet femër e fortë.

Kujtojmë se vajzat e Teutës janë shembull shumë e mirë për t’u ndjekur.

Mundesia me shume...
Pamje me shume...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey