Çfarë ndodhi në ‘Për’puthen’, Arjan Konomi shpërthen në lot (Video)

Në “Për’puthen” së fundi janë zhvilluar debate të forta.

E gjatë transmetimit të sontëm, ka ndodhur një moment i sikletshëm.

Ky moment i sikletshëm i ka ndodhur Alesjas.

Kjo ndodhi pasi ajo dhe shoqja e saj e ngushtë Rrushja, pëlqenin të njëjtin djalë.

Për këtë rast, Alesja ka marrë kritika të shumta nga ndjekësit por dhe brenda në emision.

Sot ndër të tjera ajo ka shpërthyer në lotë duke dalë nga studio.

Duke e komentuar këtë situatë, edhe Arjani u prek teksa fliste ndaj edhe shpërtheu në lot.

https://www.instagram.com/perputhen_tch/?utm_source=ig_embed&ig_rid=18b0c2f4-79e3-4ae9-9360-19f737784f20

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey