Çfarë po ndodh mes tyre? Sheila dhe Kledi shfaqen përsëri në krahët e njëri-tjetrit

Sheila dhe Kledi janë dy ish banorët më të komentuar të ditëve të fundit.

Ata po komentohen për shfaqjen e tyre të shpesht afër njëri tjetrit, shkruan lajmi.net.

Pas një video që qarkulloi në rrjet filluan aludimet se të dy mund të kenë diçka bashkë, pasi u panë afër njëri tjetrit.

Por së fundi ata kanë hapur edhe në shesh duke u përqafuar dhe kështu po vërtetohet se ka filluar diçka e re

Të dy ish banorët ende nuk kanë bërë asnjë reagime, as duke e mohuar e as duke e pohuar./Lajmi.net/

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey