Çfarë si thanë për martesën me biznesmenin maqedonas, Adelina Tahiri ka dy fjalë për “gojët e liga”!

Adelina Tahiri është një nga personazhet publikë, e cila u bë e njohur falë këngëve të saj mjaft të pëlqyera nga publiku shqiptar. Por, para disa vitesh kur këngëtarja mori vendimin për tu martuar dhe për të krijuar familjen e saj me biznesmenin Serjozha Markov karierra në muzikë për të pati një periudhë qetësie.

Adelina dhe Serjoza padyshim që janë një nga çiftet më të njohura në showbizz-in shqiptar dhe mjaft të komentuar.

E teksa shpesh herë përballet me kritika për dashurinë e saj, Adelina ka dy fjalët e fundit dhe mjaft bindëse për të gjithë me postimin e saj, ku shihet partneri i saj.

“Ky është dashuria ime Ju pëlqeu s’ju pëlqeu, unë e dua! ”, shkruan Adelina dhe me të drejtë!

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey