Çka do opozita? Presidentin? Mos bëni hajgare

Enver Robelli

Çka do opozita? Presidentin? Mos beni hajgare.

Nje aleance politike me mbi 400 mije vota, pra me aq vota sa askush ne historine e Kosoves me sistem demokratik, nuk mund t’i beje dhurata opozites.

Kush fiton kaq masivisht, ka te drejte te kete presidentin. Dhe opozita duhet te qendroje ne salle dhe jo te zhduket neper korridore dhe kafehane. Kjo eshte loje e ndyre. Ashiqare.

Vetem mund ta marrim me mend çka do benin PDK apo LDK po te kishin 50 per qind te votave.

Mundesia me shume...
Pamje me shume...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey