Çka i ka bërë kështu trupit Teuta Selimi?

Siç është bërë e ditur, këngëtarja Teuta Selimi është kthyer për të jetuar në Kosovë, ku edhe do të vazhdoj të merret me muzikë.

Për vite me rradhë, këngëtaria ka shkëlqyer në skenën muzikore, sidomos në tregun e dasmave dhe ahengjeve.

Teuta, këto ditë është kthyer në vëmendjen e publikut përmes një serie fotosh të reja, shkruan kosovarja.

Ka bërë shumë përshtyoje linja trupore e Teutës, që duket jashtë normales.

A mund të egzistoj një trup kaq perfekt?

Mundesia me shume...
Pamje me shume...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey