‘Çka je ti, dhe nga erdhe…”, Sara Hoxha publikon barkun e saj të fryrë!

Sara Hoxha, është gruaja e rep-artisiti, Ledri Vula.

Ata kanë kohë që janë bashkë, por së fundmi është zbuluar lidhja e tyre e dashurisë, shkruan ORAinfo.

Çifti në fjalë muaj më parë janë bërë prindër të një vajze të cilën e pagëzuan me emrin, Poem Blu.

Përkundër që gjithë kohën e saj i është kushtuar të voglës së tyre, Sara duket se ka kohëve të fundit ka shtuar edhe disa kilogramë.

Këtë e ka bërë të ditur në postimin e fundit, ku shfaq barkun e saj të trashë.

“Çka je ti dhe nga erdheeee”, e ka përshkuar foton ku Sara shfaqet me barkë me të fryrë.

Nuk bëhet fjalë se ajo është sërish shtatzënë, por vetëm se ka shtuar peshë. /ORAinfo/

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey