Çka ndodhi dje në Kosovë, ky është raporti 24 orësh i Policisë

Policia e Kosovës në 24 orët e fundit ka arrestuar 27 persona, ndërsa ka shqiptuar mbi 1500 gjoba për kundërvajtje në trafik.

Vetëm në 24 orët e fundit në vend kanë ndodhur 47 aksidente me dëme materiale dhe 15 me të lënduar.

Policia ka arrestuar 27 persona, ndërsa në mbajtje janë dërguar 18.

Në 24 orët e fundit janë shqiptuar 10 tiketa për personat që nuk kanë respektuar ligjin antiCOVID-19.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey