Çka po ndodh? Basha paralajmëron konferencë të jashtëzakonshme

EXIT Poll-et nxjerrin fitues opozitën – Basha paralajmëron konferencë të jashtëzakonshme.

Kryedemokrati Lulzim Basha do të dalë në një komunikim për shtyp nga selia e PD-së.

Vetëm pak minuta pas mbylljes së rezultatit të votimit dhe publikimit të EXIT Poll-eve, Basha ka zgjedhur që të zhvillojë një komunikim për shtyp nga PD-ja.

Mundesia me shume...
Pamje me shume...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey