Çmendet rrjeti, vajza e Shyhrete Behlulit shfaqet pranë veturës që ka këtë çmim marramendës

Këngëtarja e njohur shqiptare, Engjellusha Salihu, prej momentit kur është bërë pjesë e skenës muzikore kryeson në mediet rozë.

Engjellusha u bë shumë e dashur për publikun, kjo mund të vërehet edhe në rrjetet sociale ku dashuria e fansave për të është e madhe.

E rritur në në familje të pasur, Engjellusha ka pozuar së fundi pranë veturës “Audi Q7” dhe çmimi i saj fillon prej 64 mijë euro.

Mundesia me shume...
Pamje me shume...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey