Çmenduri/ Rusi hedh nga helikopteri “AMG” 150 mijë dollarë (FOTO)

“Luftë dhe të vrarë”, çfarë ndodhi sot të reparti i ri i RENEA-s (FOTO)

“Luftë dhe të vrarë”, çfarë ndodhi sot të reparti i ri i RENEA-s (FOTO)

Rusi Igor Moroz njihet për videot e tij të shumta në Youtube, por kësaj radhe ai ka publikuar diçka me të vërtetë të habitshme.

Moroz ka vendosur që makinën e tij “Mercedez AMG G63” ta hedhë nga helikopteri, nga një lartësi e madhe

Vlera e kësaj makina është mbi 150 mijë dollarë. Ai e ka arsyetuar këtë veprim, duke theksuar se i ishte ardhur në majë të hundës ky mjet, pasi e kishte blerë para dy vitesh.

SMART PUBLISHER

AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey