Çmimi marramendës i unazës së aktores hollivudiane

E pranishme në eventin “Comic Con” , aktorja e njohur Scarlett Johansson nuk ka mundur të mbulojë unazën e saj e cila i habiti të gjithë me shkëlqimin dhe sigurisht me çmimin marramendës .Unaza u krijua nga Taffin’s James de Fivenchy, që është nipi i themeluesit të Givenchy, Hubert de Givenchy.

Kështu dukeshin të famshmit shqiptarë kur ishin në gjimnaz
Kështu dukeshin të famshmit shqiptarë kur ishin në gjimnaz

Rrethi vetë është ngjyrë kafe e çelët, ndërsa diamanti 11-karatësh. E gjitha kushton $400,000 sipas një eksperti që foli për Page Six. Për një person normal, një diamant i madh është 2.4 karatë. Merreni vetë me mend sa i madh është guri.

Scarlett dhe Colin u lidhën në 2017-n, edhe pse kanë më shumë se 10 vjet që njihen. Ata konfirmuan romancën në ceremoninë e çmimeve Emmy në 2017-n dhe tani po planifikojnë një dasmë bashkë.

Kështu dukeshin të famshmit shqiptarë kur ishin në gjimnaz
Kështu dukeshin të famshmit shqiptarë kur ishin në gjimnaz

Kështu dukeshin të famshmit shqiptarë kur ishin në gjimnaz
Kështu dukeshin të famshmit shqiptarë kur ishin në gjimnaz

Kështu dukeshin të famshmit shqiptarë kur ishin në gjimnaz
Kështu dukeshin të famshmit shqiptarë kur ishin në gjimnaz

The post Çmimi marramendës i unazës së aktores hollivudiane appeared first on Gazeta Online INSAJDERI.

Loading...Behu pjese e LAJME.mk , kliko LIKE fanpage ne facebook me posht!
Nga LAJME.mk July 25, 2019 3:56 am ne ShowBiz. ne link https://lajme.mk/?p=147053
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen Lajme.mk prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne email [email protected] lajme.mk ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit