Adea Pula pozon para pasqyrës, ‘ҫmend’ me këtë pamje

Adea Pula njihet tek publiku si këngëtarja e vogël dhe një ndër më të pëlqyerat këngëtare

Loading...

Egzona e sjell verën para kohës, del e veshur me minifund

Bashkëshortja e Albatrit Muqiqit, Egzona Muqiqi po vazhdon të jetë një ndër më të përfolurat e

Loading...

U suspendua sonte, kjo ishte lidhja e komandantit të policisë së Gjilanit me Lutfi Hazirin

Komandanti i policisë së Gjilanit që u suspendua sonte, ishte njeri i afërt i Lutfi Hazirit.

Loading...

Suspendimi i katër zyrtarëve policor, dalin detaje të reja rreth këtij vendimi

Katër zyrtarë policor janë suspenduar pas ngjarjes së rëndë në Gjilan. Inspektorati Policor i Kosovës i

Loading...

A ishin të martuar dy vëllezërit që u vranë nga motra e tyre në Gjilan?

Gjatë ditës së sotme në Gjilan ka ndodhur një vrasje e pesëfishtë. Një pjesëtare e Policisë

Loading...

Ku do të shkojnë paratë e kursyera nga zvogëlimi i rrogave të Qeverisë, flet Nagavci

Nagavci ka treguar se ku do të shkojnë paratë e kursyera nga zvogëlimi i rrogave të

Loading...

Atletico Madrid mposht Liverpoolin me këtë rezultat

Skuadra e Liverpoolit ka pësuar humbje nga Atletico Madrid. Atletico Madridi e ka mundur 1:0 Liverpoolin

Loading...

Përfundon ndeshja Dortmund – PSG, këto janë notat e lojtarëve

Tashmë ka përfunduar ndeshja mes Dortmundit dhe PSG-së. Ndeshja mes Borussia Dortmund dhe PSG doli të

Loading...

Atletico Madrid – Liverpool, këto janë notat e lojtarëve

Ka përfunduar ndeshja mes Atletico Madridit dhe Liverpoolit. Atletico Madridi e ka mundur 1:0 Liverpoolin në

Loading...

Arta Nitaj bën vallëzim atraktiv e veshur në mënyrë tejet provokative

Arta Nitaj e ka publikuar një video në të cilën kërcen në mënyrë provokative. Aktorja dhe

Loading...

Trump: E di kush është autori anonim që më kritikoi

Presidenti i SHBA-së Donald Trump deklaroi se e di se kush është zyrtari anonim i administratës,…

Loading...

Deklaratat e Metës dhe marrëveshja me Bashën, kryeministri ka nga një përgjigje

Kryeministri Edi Rama deklaroi se shqetësimi i tij i vetëm, është vetëm rindërtimi dhe nuk ka

Loading...

Djali i George Soros takohet me kryeministrin e Kosovës, Albin Kurti

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti u takua me Alex Soros-in, djalin e miliarderit George Soros, gjatë

Loading...

Loredana bën ndryshimin ‘drastik’, nuk do ta njihni me pamjen e re

Loredana Zefi është reperja e njohur kosovare, e cila po bën ‘bujë’ me këngët e saj.

Loading...

Policja që vrau prindërit, vëllezërit dhe vetën, kishte këtë lidhje me Atifete Jahjagën

Një ngjarje shumë e rëndë ndodhi sot në Gjilan, ngjarje kjo e cila tronditi tërë vendin.

Loading...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey